VAS, komp. Carl-Harry Stålhane, Rörstrand.

399079. VAS, komp. Carl-Harry Stålhane, Rörstrand.

Blomsterdekor. Höjd ca 21,5 cm.

Bruksslitage, smärre bottenringsnagg, bottenring med ägarpåskrift.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 686