BESTICK, 6 delar, silver, varierande modeller och tillverkare, bla Gustaf Möllenborg Feron, 1800-talets andra hälft.

399077. BESTICK, 6 delar, silver, varierande modeller och tillverkare, bla Gustaf Möllenborg Feron, 1800-talets andra hälft.

Bestående av 2 st gafflar samt 2+1+1 st skedar.
Gafflarna längd ca 21 cm
Total vikt ca 358 g.

Slitage, monogramstämplar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gafflarna längd ca 21 cm
Total vikt ca 358 g.

Slitage, monogramstämplar.

Antal besök: 688