BENGT H MALMQVIST. Affisch, "Miles Davies and Lester Young/Stockholm 1956", signerad och numrerad 27/300.

399068. BENGT H MALMQVIST. Affisch, "Miles Davies and Lester Young/Stockholm 1956", signerad och numrerad 27/300.

Bladmått ca 69,5 x 49,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 69,5 x 49,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 792