KARL LUNDBORG. Olja på duk, Skånska slätten, signerad K Lundborg.
399058. KARL LUNDBORG. Olja på duk, Skånska slätten, signerad K Lundborg.
26 x 34 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
26 x 34 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
2 649