TENN, 3 delar, Ljusstakar, skål, design Edvin Ollers.

399025. TENN, 3 delar, Ljusstakar, skål, design Edvin Ollers.

Ljusstakar ett par, höjd 12 cm, gjutet tenn, signerade Ollers, S9=1968

Skål på fot, höjd 10,5 cm, diameter 21 cm, gjutet tenn, signerad Ollers, M8=1938.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 228