Ljusstakar ett par, höjd 12 cm, gjutet tenn, signerade Ollers, S9=1968
Skål på fot, höjd 10,5 cm, diameter 21 cm, gjutet tenn, signerad Ollers, M8=1938.
Bruksslitage.
Bruksslitage.