VAS, glas, Mdina glass, 1900-talets första hälft.
399003. VAS, glas, Mdina glass, 1900-talets första hälft.
Höjd 12 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 12 cm.
Smärre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
950