VAS, glas, Mdina glass, 1900-talets första hälft.

399003. VAS, glas, Mdina glass, 1900-talets första hälft.

Höjd 12 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 244