FÅTÖLJ på snurrfot 1960-70-tal.

39896. FÅTÖLJ på snurrfot 1960-70-tal.

Kromad fot med valnötsinlägg,gungfunktion. Rött bouclétyg.(Trol.original).

Stoppning delvis torkad,visst slitage på tyget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 918