KONSTGLAS, 3 delar, Hetalåga, sign.

398923. KONSTGLAS, 3 delar, Hetalåga, sign.

Skål rosa med slipad dekor, sign Anneli Jonsson.
Diameter ca 11,5 - 13 cm.
Höjd ca 5,5 - 9 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 11,5 - 13 cm.
Höjd ca 5,5 - 9 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 366