SKÅLAR, 2 st, samt VAS, glas, Transjö WRC.

398920. SKÅLAR, 2 st, samt VAS, glas, Transjö WRC.

Skål, signerad Transjö, WRC, diameter 24,5, höjd 15,5 cm.
Skål, ej signerad, diameter 16,5, höjd 10,5 cm.
Vas, signerad Transjö WRC, höjd 25 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 4 747