SANDSTRÖARE, MASURBJÖRK, 1800-tal.

3988880. SANDSTRÖARE, MASURBJÖRK, 1800-tal.

Höjd: 4,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 4,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 237