IKON, i trälåda, sannolikt Ryssland, 18/1900-tal.

398820. IKON, i trälåda, sannolikt Ryssland, 18/1900-tal.

Rizza i mässing. 22 x 18 cm.

Krackeleringar. Skada på rizza.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rizza i mässing. 22 x 18 cm.

Antal besök: 859