JOHN HENRY BOEL. Sjölandskap. Olja på duk, signerad samt daterad 1900, England.

398819. JOHN HENRY BOEL. Sjölandskap. Olja på duk, signerad samt daterad 1900, England.

36 x 25 cm.

Hål, krackelerad, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 25 cm.

Antal besök: 1 425