PARTI PORSLIN, 3 delar, tomtemotiv, Göteborg och Gefle.

398742. PARTI PORSLIN, 3 delar, tomtemotiv, Göteborg och Gefle.

Bestående av 2 grötskålar med lock samt kanna, Göteborgsskålens längd ca 22,5 cm.

Slitage, nagg, sprickor, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 611