JORDGLOB, med belysning, Jro Globus, Jro-Verlag, München, 1960-tal.

398728. JORDGLOB, med belysning, Jro Globus, Jro-Verlag, München, 1960-tal.

Papper på glas, Fot i stål och trä. Höjd ca 42 cm.

Slitage, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre märken.

Antal besök: 2 642