KUNGAFAMILJEN, Gustaf V, tryck, 1900-tal.

398711. KUNGAFAMILJEN, Gustaf V, tryck, 1900-tal.

Inramat tryck föreställande kungafamiljen med Gustaf V i centrum.
Bildyta 38 X 50,5 cm.

Ej examinerad ur ram.
Ram med åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 38 X 50,5 cm.

Ej examinerad ur ram.
Ram med åldersslitage.

Antal besök: 1 678