HALSBAND, 3 st, bärnsten, 1900-tal.

398701. HALSBAND, 3 st, bärnsten, 1900-tal.

Skulptur i bärnsten medföljer

De 2 kortare halsbanden med traditionell knytning.
Det längre halsbandet med enkel knytning med nylonlina.

Bruksslitage.
Skulpturen defekt. Lös del medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skulptur i bärnsten medföljer

Bruksslitage.

Antal besök: 752