398668. SALVADOR DALI. FLORDALI.
Flordali (Les frukter) Révérence du Groseillier 1969/70. Färglitografi och relieftryck på BFK Rives uppfostrat papper.
Signerad med blyerts, kopia 80/200
Tryck 56,5 x 36 cm.
74,5 x 55 cm papper.
Tryck 56,5 x 36 cm.
74,5 x 55 cm papper.