VARULÅDA, märkt NK (Nordiska Kompaniet), troligen 1900-talets mitt.

398613. VARULÅDA, märkt NK (Nordiska Kompaniet), troligen 1900-talets mitt.

Fällbara metallarmar. Material av trä, papp, samt metall.
Längd 63,5 cm.
Bredd 43,5 cm.
Höjd 32 cm.

Bruksslitage (ställvis hårt).

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 63,5 cm.
Bredd 43,5 cm.
Höjd 32 cm.

Bruksslitage (ställvis hårt).

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 914