SÄNGGAVEL, metall, 1900-tal.

SÄNGGAVEL, metall, 1900-tal.
3986032. SÄNGGAVEL, metall, 1900-tal.

höjd 155 cm, bredd 189 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 155 cm, bredd 189 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 747