398602. ARMBANDSUR, 2 st, Certina samt Swiss Military Hanowa, stål, 1900-tal.
Certina 1888, DS Podium, Water resistant, Sapphire crystal, serienummer 260.7029/7129 A, 10BC0091617.
Urets diameter 38 mm.
Swiss Military Hanow, Quartz, water resistant.
Bruksslitage, Certina fungerar vid katalogisering, ej funktionsgaranti.