ARMBANDSUR, 2 st, Certina samt Swiss Military Hanowa, stål, 1900-tal.

398602. ARMBANDSUR, 2 st, Certina samt Swiss Military Hanowa, stål, 1900-tal.

Certina 1888, DS Podium, Water resistant, Sapphire crystal, serienummer 260.7029/7129 A, 10BC0091617.
Urets diameter 38 mm.

Swiss Military Hanow, Quartz, water resistant.

Bruksslitage, Certina fungerar vid katalogisering, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urets diameter 38 mm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 647