GLASSKÅLAR, 2 par, slipade, varav ett par grepskålar, troligen silverhandtag, 1800-tal.

398488. GLASSKÅLAR, 2 par, slipade, varav ett par grepskålar, troligen silverhandtag, 1800-tal.

2 grepskålar längd 26.5 cm.
2 skålar längd 18 cm.

En lagning, flera mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 grepskålar längd 26.5 cm.
2 skålar längd 18 cm.

Antal besök: 914