ULLA SCHUMACHER PERCY. "Jorden då", färglitografi, signerad samt numrerad 23/230.

398447. ULLA SCHUMACHER PERCY. "Jorden då", färglitografi, signerad samt numrerad 23/230.

50 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 40 cm.

Antal besök: 3 131