BORD, PIEDESTAL, rotting, 1900-tal.

398439. BORD, PIEDESTAL, rotting, 1900-tal.

Bordets diameter 55, höjd 63 cm, piedestalens höjd ca 97,5 cm.

Slitage, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, fläckar.

Antal besök: 2 941