KRYDDHYLLA, porslin och vitmålat trä, Gefle.

398354. KRYDDHYLLA, porslin och vitmålat trä, Gefle.

Längd 39, bredd 17, höjd 27 cm.

Färgslitage, nagg och krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 803