KAFFESERVIS, 23 delar. Wilhelm Kåge, "Darling", Gustavsberg.

39835. KAFFESERVIS, 23 delar. Wilhelm Kåge, "Darling", Gustavsberg.

Kaffekanna.
Sockerskål med lock.
Gräddkanna.
8 kaffekoppar med 10 fat.
12 assietter, dia 16,5 cm.

Slitage.
Gräddkanna med spricka och lagning/retuschering.
Kaffekanna med avslag invändigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekanna.
Sockerskål med lock.
Gräddkanna.
8 kaffekoppar med 10 fat.
12 assietter, dia 16,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 992