FOTOGENLAMPA, mässing med glaskupa, 18/1900-tal.

398349. FOTOGENLAMPA, mässing med glaskupa, 18/1900-tal.

Höjd med kupa 70 cm.
Märkt: Baldur Brenner Patent.

Ålders samt bruksslitage.
Mindre fotnagg.
Fungerar enligt uppgift, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med kupa 70 cm.
Märkt: Baldur Brenner Patent.

Ålders samt bruksslitage.
Mindre fotnagg.

Antal besök: 1 583