VÄGGLAMPOR, 1 par, blyinfattat glas, 1900-talets mitt.

398340. VÄGGLAMPOR, 1 par, blyinfattat glas, 1900-talets mitt.

Höjd 26 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 750