SUPKOPPAR, fyra delar, Anders Norling, 1990-tal, Nyköping, Silver, vikt ca 231 gram.

398307. SUPKOPPAR, fyra delar, Anders Norling, 1990-tal, Nyköping, Silver, vikt ca 231 gram.

.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 577