DOCKOR, 2 st, Kabuki, troligen 1900-talets sista fjärdedel.

398214. DOCKOR, 2 st, Kabuki, troligen 1900-talets sista fjärdedel.

I bordsmonter (trä, glas/plexiglas), 54 x 34 cm, totalhöjd 42 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 731