SOFFGRUPP, tidigt 1900-tal, Jugend, 7 delar.

398208. SOFFGRUPP, tidigt 1900-tal, Jugend, 7 delar.

Soffa längd 130 cm, höjd 110 cm, sitthöjd 69 cm, djup 60cm.
2 Karmstolar höjd 100 cm, sitthöjd 61 cm, djup 57 cm, bredd 53 cm.
4 stol höjd 92 cm, sitthöjd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 995