TAKKRONA, gustaviansk stil, 1900-tal, höjd ca. 63 cm.

398181. TAKKRONA, gustaviansk stil, 1900-tal, höjd ca. 63 cm.

Mässingstomme, glaskål, behängd med prismor.

Bruksslitage. Spricka. 2 ögglor saknas på undersidan för att fästa prismor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 507