Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
BRUNO PALMDAHL. "Fiskebäcksil". Olja på duk, signerad.
398117. BRUNO PALMDAHL. "Fiskebäcksil". Olja på duk, signerad.
Ca. 49x60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 49x60 cm.
Gomér & Andersson Linköping
5 588