VAS, glas, "Sofiero", Gunnar Cyren, Orrefors.

398091. VAS, glas, "Sofiero", Gunnar Cyren, Orrefors.

Höjd ca 20 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 854