INDUSTRILAMPOR, 2 stycken, 1900-talets första hälft.

398088. INDUSTRILAMPOR, 2 stycken, 1900-talets första hälft.

Höjd 30 cm till tak
Diameter 28 cm.

Bruksslitage
Olika ytskikt, en målad och en omålad
Elen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm till tak
Diameter 28 cm.

Bruksslitage
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 506