VÄGGLAMPETTER, samt plåtar, mässsing, 1900-tal.

398075. VÄGGLAMPETTER, samt plåtar, mässsing, 1900-tal.

Vägglampetter med hållare för ett ljus vardera, höjd 25 cm
Ljusplåtar i barockstil med hållare för ett ljus vardera, höjd 30 cm.

Bucklor samt missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklor samt missfärgning.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 876