FISKBASSÄNG, keramik, satsuma, 1900-tal.

398030. FISKBASSÄNG, keramik, satsuma, 1900-tal.

Diameter ca 41 cm.
Höjd ca 34,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 41 cm.
Höjd ca 34,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 889