TRÄDGÅRDSBORD med parasoll.

TRÄDGÅRDSBORD med parasoll.
398027. TRÄDGÅRDSBORD med parasoll.

Längd 102, bredd 102, 74 höjd cm. Parasoll saknar underdel samt fot. Djuplandia, scandinavian design.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 723