VÄGGPLÅTAR, 2 st, metall, varav en med ljushållare.

398002. VÄGGPLÅTAR, 2 st, metall, varav en med ljushållare.

Väggplåt med ljushållare, diameter 65 cm.
Väggplåt rund, diameter 62,5 cm.

Slitage, bucklor, fläckar. Senare ljushållare samt dekordel saknas, tidigare borrad för el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 716