PARTI KOPPAR OCH MÄSSING, 1800/1900-tal.

397993. PARTI KOPPAR OCH MÄSSING, 1800/1900-tal.

Partiet innehåller bland annat, bulkrukor och formar av mässing, kittel, smörpanna i koppar. En form och en bulkruka märkta Skultuna.

Slitage, skador, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, bucklor.

Antal besök: 1 007