KANNA samt STOP, totalt 7 delar, keramik, 1800/1900-tal.

39795. KANNA samt STOP, totalt 7 delar, keramik, 1800/1900-tal.

Höjd 20 respektive 38 cm.

Slitage, krackelyrer. Några lock med lagningar/skador. Ett stop med en bottennagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 respektive 38 cm.

Antal besök: 1 011