KANDELABER, nysilver, märkt NFS, 1900-talets första hälft.

397912. KANDELABER, nysilver, märkt NFS, 1900-talets första hälft.

För 5 ljus. Höjd ca. 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

För 5 ljus. Höjd ca. 45 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 119