HERRARMBANDSUR, Ebel Automatic, 18 k guld.

397898. HERRARMBANDSUR, Ebel Automatic, 18 k guld.

Diameter 34 mm, mekaniskt urverk med hammarautomat, tidigt 1950-tal, tryckboett med slät baksida, champagnefärgad urtavla med guldindex.

Smärre bruksslitage, fungerar vid test.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 078