ARTHUR PERCY. Vaser, 2 st, "Reffla", Gullaskrufs glasbruk, 1950-tal.

397866. ARTHUR PERCY. Vaser, 2 st, "Reffla", Gullaskrufs glasbruk, 1950-tal.

Veckad form, i vit och klar röd glasmassa.
Märkta med etiketter.
Höjd ca 15 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta med etiketter.
Höjd ca 15 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 5 948