HÖGTALARE, 3 st. Alarik Picolo, 1960/70-tal.

397738. HÖGTALARE, 3 st. Alarik Picolo, 1960/70-tal.

Höjd 13,5 cm.

Smärre slitage samt smärre repor. En kontakt saknas på en av de gröna högtalarna. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 452