SPEGEL, med träram, 1900-tal.

SPEGEL, med träram, 1900-tal.
397728. SPEGEL, med träram, 1900-tal.

Skuren dekor på krön.
Totalmått 105 x 57,5 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skuren dekor på krön.
Totalmått 105 x 57,5 cm.

Bruksslitage, märken.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 822