TV, JVC Nivico, VideoSphere, model 3240 SC.

397704. TV, JVC Nivico, VideoSphere, model 3240 SC.

"Rymdhjälmen" JVC Nivico
JVC Nivico, TV, VideoSphere, model 3240. Rund, med inbyggd antenn. Formgiven 1970, i form av den hjälm Louis Armstrong bar på månlandningen 1969. 220V 50Hz 21W
Höjd 33 cm.

Smärre slitage samt några repor i plasthölje. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Rymdhjälmen" JVC Nivico
Höjd 33 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 16 456