TEBURK, James Lundgren & Co, Göteborg.

397603. TEBURK, James Lundgren & Co, Göteborg.

Höjd 42 cm. Två plan. Insidan klädd i två olika tapeter.

Skador, slitage samt bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage samt bucklor.

Antal besök: 3 406