MATTA, rölakan, signerad MJ, 224 x 140 cm, 1900-tal.

397599. MATTA, rölakan, signerad MJ, 224 x 140 cm, 1900-tal.

Geometriskt mönster i blå toner.

Slitage, fransskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fransskador.

Antal besök: 2 430