MATSALSBORD, England 1900-tal.

397587. MATSALSBORD, England 1900-tal.

Mahogny, längd 180 cm + 3 st iläggskivor 3 x 60 cm, bredd 135 cm, höjd 74 cm. Med utdragsvev.

Delvis kantstött och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delvis kantstött och repor.

Antal besök: 1 654