BORDSLAMPA, "Raket", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, 1970-tal.

397576. BORDSLAMPA, "Raket", Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, 1970-tal.

Bordslampa med svartlackerad samt kromad lampstomme
Längd 72, höjd 62 cm.

Repor samt fläckar, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 72, höjd 62 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 171